Július 29-31.

Dátum: 2011. július 31. vasárnap, kategória: Napló, írta: Gosztonyi Fanni

Warning: Creating default object from empty value in /home2/buspit73/public_html/fenymadaregyesulet.info/wp-content/plugins/linklaunder-seo-plugin/nusoap.php on line 75
2011-07-29 Gombi visszanyerte a formáját, újra lehet rá nyerget tenni. Örülök neki, mert eléggé hiányzik: a legnyugodtabb lovam. Ebéd után felkerekedtünk a lányommal, és elindultunk Bugacra, az Ősök napjára. Késő délutánra oda is értünk, és bevackoltuk magunkat az istállóba. Az esti dobolásra igyekezve megcsodáltuk az akhal tekini lovakat, akik a pályán vágtáztak: hihetetlen látvány volt! Már alig várom a lovas gyorsasági versenyt! A kisasszony egy kicsit morgott, hogy jurtában akar aludni, de aztán reggel közölte, hogy nagyon jó volt a szénában is.
Szombaton elmentünk az ősök sátrába, aztán belenéztünk a lovas bemutatókba, és persze a vásárosokat is meg kellett nézni közelebbről… Egy helyen találtam kecsketejet: ez nagyon jó hír volt, mert otthonról nem tudtunk hozni, és a kakaó csak azzal iható…
Megjöttek Ördög Andrásék is, és kicsit irigyeltem őket, hogy lovon jöttek. Hiányzott Zápor… Az esti szertűz nagyon szép volt!

2011-07-29-faklya-atadas

Vasárnap végignéztük a lovas bemutatókat (nagy kedvenceink a lovas birkózás és a buszkasi), és a gyorsasági versenyt: az akhalok nem indultak! Mi viszont indultunk haza! Igazán nagyon szép hétvége volt!
A képek a fotogenia.hu oldalról származnak.
Címkék:
 

MINDEN VÉLEMÉNY SZÁMÍT!

Email cím (nem tesszük közzé) A kötelezően kitöltendő mezőket * karakterrel jelöljük

*

*


A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>Oldalak: 1 - 11