2012. augusztus 8-10. Hucul-Túra a Kurultajra

Dátum: 2012. augusztus 8. szerda, kategória: Napló, írta: Gosztonyi Fanni

Warning: Creating default object from empty value in /home2/buspit73/public_html/fenymadaregyesulet.info/wp-content/plugins/linklaunder-seo-plugin/nusoap.php on line 75

A Hucul-Túra előtti éjszaka soha nem alszom jól, de úgy látszik, nem csak én, mert Boginak és Laurának is elég álmos feje volt, mikor reggel találkoztunk. Vajon mindent elraktunk? Az első málházás mindig tovább tart, aztán később már könnyebb, ha megtaláltuk mindennek a helyét. Érzékeny búcsút vettünk az itthon maradottaktól, és útra keltünk.

A Hucul túra képekben

Hogy milyen volt ez a három nap?
Fárasztó.
És persze sokszor elkavarodtunk, de közben gyönyörű helyeken jártunk. És sokszor csak sejtettük, hogy jó irányba megyünk, de közben találkoztunk mindenféle emberrel. Mindenünk fájt, de közben ott motoszkált a fejemben a gondolat, hogy úgyis rendbe jönnek a testrészeink! Sokszor kerültünk ijesztő helyzetbe, de tudtam, ezen is túl leszünk. Aztán néha a sírás kerülgetett, de aztán könnyesre röhögtük magunkat.
Túra után megkérdeztem Laurát, hogy ilyenre gondolt-e. Óvatosan csak annyit mondott, hogy nem egészen… :-)

Fénymadár Egyesület – Hucul Túra

MINDEN VÉLEMÉNY SZÁMÍT!

Email cím (nem tesszük közzé) A kötelezően kitöltendő mezőket * karakterrel jelöljük

*

*


A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>Oldalak: 1 - 11